Obchodní podmínky

Výběr zboží a objednávky

Veškeré zboží v e-shopu je skladem v jediném kusu a je ihned k dispozici. Každý model je originál a je ručně ušitý přímo v Praze. Nikdy nevytvoříme více, jak 2-3 úplně stejné modely. Vždycky se snažíme model proměnit dle Vaší osobnosti a zvýraznit přednosti Vaší postavy. Oblečení na webových stránkách máme k dispozici v jedné určité velikosti, která je uvedena v popisu, a taktéž šijeme na objednávku ve Vámi vybrané velikosti či na míru. Při objednávce modelu na míru se cena modelu navyšuje o cenu tří zkoušek, a případně při výběru jiné dražší látky, tak i o tuto částku.
Pokud oblečení zarezervujete přes naše webové stránky, můžete ho vyzvednout do 5 pracovních dnů. Pokud máte zájem o zaslání oblečení na dobírku, napište nám email se závaznou objednávkou a my Vás obratem kontaktujeme. Potvrzení o dokončení objednávky obdržíte e-mailem. Odeslání zboží je potvrzeno SMS + e-mailem – zpravidla následující pracovní den.

Vrácení zboží

Veškeré zboží zakoupené v našem internetovém obchodě na dobírku můžete vrátit do 14 dnů od jeho převzetí. Zboží nakoupené přímo v showroomu ve Školské 6 lze pouze vyměnit za jiné do 14 pracovních dnů.
Zboží nám zašlete na naši adresu a to včetně kopie dokladu „Potvrzení objednávky“ a řádně vyplněného Reklamačního listu. Bude-li zboží včetně originální visačky a obalu v pořádku, tj. bez zjevných známek jakéhokoli opotřebení či poškození, obratem zasíláme kupní cenu zboží na Vámi zadaný účet. 
Náklady na poštovné, spojené s vrácením zboží nese zákazník. Oblečení šité na míru neměníme

Dodací podmínky

Dodací lhůta objednaného zboží je zpravidla do 7 pracovních dnů.
V případě, že z různých důvodů bude dodací lhůta delší, či nebude v dohledné době možné vyřídit objednávku celou, budeme Vás o tom informovat e-mailem a na základě naší dohody tuto objednávku vyřídíme či zrušíme.
Objednané zboží Vám doručí Česká Pošta na dobírku od 0—250 Kč. V této ceně je zahrnuto poštovné i balné, žádné další poplatky neúčtujeme. Kupující je povinen dodanou zásilku před převzetím prohlédnout a zkontrolovat její stav.

 Ochrana osobních údajů

Osobní údaje zákazníků jsou zpracovávány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů,
v platném znění.

Všechny ceny uváděné v našem internetovém obchodě jsou zobrazovány včetně DPH

Copyright

Webové stránky, jejich jakákoli část, fotografie produktů, technické popisy, design webových stránek, grafické rozvržení systému jsou naším duševním vlastnictvím a nesmí být bez našeho souhlasu žádným způsobem zkopírovány nebo jinak využity. V případě porušení této právní doložky se vystavujete nebezpečí dle § 121/2000 Sb.

Vybrané modely